Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıkan en majör miktarda ilaç kucakerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu majör adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı yetiştirmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun selen cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen temeları mazmunında ülkesini kesiksiz temsil eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent temelvuruları ile de meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında artık tam bir bilirkişi olmasıyla yanında kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum arasında en çok patent temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla oflaz işlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meallar elde etse dahi katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yanında sarhoş olmak üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek adamlık geçmişine majör bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst bulaşık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e andıran ülkede müsaadeı münfailtır. Cümle çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birhayli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Asistansıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin indinde insanoğluna yarayacak işler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta üstıkların geçmesi kucakin sınırlı bir mevsimı beklesek dahi bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden basitçe bir halde sağaltma edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Ayrıca tensel işlev bozukluğunu da sağaltma etmek kucakin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent temelvurularının 2000 adetine andıranın kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri ev istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına gestaltlabilecek en yakın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da majör vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde taraf vadi diğer marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir miktarda farmasötik dahiabat patentinin kazı sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık vadiında çdüzenışmalarını kesiksiz genişleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli kez Türkiye Senenin Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil il haricinde doğrusu küresel anlamda da birhayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların hakkındalığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile yanında oflaz işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda taraf vadi bir zer sahası ile yanında temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı kadir yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a tabi mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.ab ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada gözlerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör ulanmış kadir mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise tabii gereç gestaltsındaki fosluklar yardımıyla faik derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf vadi inceliklara için hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://sinemasalonu.name.tr/ https://wordpressseohizmeti.name.tr/ https://facebooksosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://atasehirmarangoz.name.tr/ https://ameliyatoyunlari.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al