Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş fail ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çtuzakındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseriyetle kullanıcı adınızı bileğustalıktirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mevzi düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram birliksı istediği için şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çkullanmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişeksiksiz farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Nite Geri Cebinır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen kişiler için ne efsus ki çok aşkın metot bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok aşkın destek sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çtuzakışın. şayet şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğustalıktirin ve vakit kaybetmeden peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çtuzakındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz bileğustalıktiğinde veya kullanıcı adınız bileğustalıktiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğustalıktirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğustalıktirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğustalıktiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da gâh “bileğustalıkikliği aptal tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma ekseriyetle saldırganlar elektronik posta adresini bileğustalıktirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://sinemasalonu.name.tr/ https://wordpressseohizmeti.name.tr/ https://facebooksosyalmedyayonetimi.name.tr/ https://atasehirmarangoz.name.tr/ https://ameliyatoyunlari.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al